en
pl
home

Zostań gwiazdą #GED17!

7 czerwca już po raz drugi branża targowa na całym świecie obchodzi Światowy Dzień Targów. Z tej okazji przygotowaliśmy niespodziankę, dzięki której każdy może stworzyć wyjątkową okładkę prasową z własnym zdjęciem!

więcej

Czytaj on-line Poznański Magazyn Targowy

Z przyjemnością oddajemy w Wasze ręce odmieniony Poznański Magazyn Targowy. Zapraszamy do lektury zarówno wersji papierowej, jaki i on-line. W tym wydaniu piszemy o znamienitych gościach, którzy odwiedzili poznańskie targi w minionych miesiącach, relacjonujemy spektakularne targi branży budowlanej i meblarskiej i zapowiadamy najciekawsze wydarzenia kolejnych miesięcy. A ponadto…

więcej

Wyniki 3 konkursów rozstrzygniętych podczas 21. Poznańskich Targach Książki Naukowej i Popularnonaukowej

Najlepsze książki akademickie i popularnonaukowe 2017 goście targów poznali 24 marca, podczas uroczystego otwarcia na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Poznaj wszystkich laureatów.

więcej

Nagroda dla książki Wydawnictwa Naukowego UAM

W lutym Kapituła Stowarzyszenia Historyków Starożytności nagrodziła doktora Radosława Piętkę za jego publikację wydana przez Wydawnictwo Naukowe UAM. Poznaj zwycięską książkę.

więcej

Wywiad z twórcami nowej formuły „Książki nie tylko Naukowej”

Zmienia się nazwa, czas i miejsce – co to oznacza? Przeczytaj wywiad z Marzenną Ledzion-Markowską, dyrektorem wydawnictwa Naukowego UAM, i Zofią Strzyż, dyrektorem Projektu Targów Edukacyjnych.

więcej

Poznaj zasady korzystania z materiałów ilustracyjnych przez wydawnictwa

Czy można zamieścić na okładce "wizerunek" Pałacu Kultury i Nauki? Czy na wykorzystanie zdjęcia premiera trzeba pytać o zgodę? Kiedy wydanie książki z okładką zbliżoną do publikacji innej firmy jest czynem nieuczciwej konkurencji? Na te pytania odpowie adwokat i radca prawny podczas Targów Książki Naukowej i Popularnonaukowej.

więcej

Już 24 wydawnictwa naukowe potwierdziły udział w targach

Blisko 30 wydawnictw, setki najlepszych pozycji literatury specjalistycznej i tysiące ludzi - to tylko część założeń 21. edycji Poznańskich Targach Książki Naukowej i Popularnonaukowej.

więcej

Odkryj nowy wymiar Poznańskich Dni Książki nie tylko Naukowej!

Od 20 lat cały Poznań świętuje wyjątkowe wydarzenie promujące publikacje naukowe i popularnonaukowe. Dzięki towarzyszącym im emocjom czytelniczych i wydawniczych, Poznańskie Dni Książki nie tylko Naukowej urosły do niezwykłej rangi i doczekały się swojej spektakularnej, targowej odsłony.

więcej