en
pl
home

Na targach tłoczno od atrakcji

Mundial trwa, a wraz z nim poznańska Strefa Kibica na Międzynarodowych Targach Poznańskich oraz towarzyszące jej Lato na Targach. Jakie atrakcje czekają poznaniaków w najbliższych dniach? Turniej piłkarski, turniej siatkówki plażowej, warsztaty i porady dla zdrowia, wypożyczalnia sprzętu sportowego, kino plenerowe – dla każdego coś miłego.

więcej

Czytaj on-line Poznański Magazyn Targowy

Zapraszamy do lektury kolejnego wydania Poznańskiego Magazynu Targowego. W tym wydaniu piszemy o znamienitych gościach, którzy odwiedzili poznańskie targi w minionych miesiącach, relacjonujemy spektakularne targi i wydarzenia, przedstawiamy Halę Arena, która dołączyła do grona obiektów zarządzanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. A ponadto…

więcej

Global Exhibitions Day po raz trzeci!

6 czerwca już po raz trzeci branża targowa na całym świecie obchodzi Światowy Dzień Targów. Z tej okazji zapraszamy na krótką wyprawę po Międzynarodowych Targach Poznańskich. Wszystkiego dobrego dla całej naszej targowej społeczności!

więcej

Program ogólny - Startujemy już jutro!

To już jutro widzimy się na Poznańskich Targach Książki Naukowej i Popularnonaukowej 2018 w Poznaniu. Sprawdźcie plan całościowy i ułóżcie swój harmonogram weekendowy na targach!

więcej

NOWE MEDIA - KONFERENCJA DLA BIBLIOTEKARZY I NAUCZYCIELI

Publiczna Biblioteka Pedagogiczna w Poznaniu oraz Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu zapraszają na konferencję podczas XXII Targów Edukacyjnych Nowe Media – Nowa przestrzeń komunikacji z uczniem.

więcej

SPOTKANIA DLA WYDAWCÓW

Wydawcy - nie tylko literatury naukowej i popularnonaukowej - znajdą także coś dla siebie. Wiedza ważna, aktualna i ciekawa zostanie przedstawiona przez najlepszych specjalistów.

więcej

WARSZTATY DLA DZIECI

Poznańskie Targi Książki Naukowej i Popularnonaukowej 2018 to nie tylko wydarzenie kierowane do środowiska akademickiego. Nauka - w postaci fascynujących warsztatów - sprzyja też dzieciom!

więcej

Zaplanuj udział w targach w roku 2018

Zapraszamy do lektury specjalnego interaktywnego wydania Poznańskiego Magazynu Targowego „Kalendarz targów 2018”. To jedyna taka publikacja na rynku!

więcej